SNEM 2020

Vážený delegát, delegátka
Slovenská komora fyzioterapeutov Vám oznamuje, že po telefonickej konzultácii so zàstupcom  z Úradu verejného zdravotníctva SR v Bratislave  dňa 19.08.2020, vzhľadom na narastajúci počet pozitívnych prípadov nakazených Covid-19 na Slovensku, ruší termín konania Snemu SKF 2020, ktorý sa mal konať dňa 24.09.2020.

ÚVZ SR v  Bratislave neodporúča organizovanie hromadných podujatí, kde nie je možné dodržať epidemiologické opatrenia.  V priestoroch, kde mal byť Snem organizovaný, z kapacitných dôvodov nie je možné zabezpečiť šachovnicové sedenie a stravovanie.
Snem Slovenskej komory fyzioterapeutov sa bude konať na jar 2021, o dátume konania budete informovaný na Valnom zhromaždení Regionálnej komory a webovom sídle Slovenskej komory fyzioterapeutov.
S úctou
Slovenská komora fyzioterapeutov