Prihlásenie

Kariéra

Centrum pre deti a rodiny Martin

Odborný zamestnanec vykonávajúci metódy fyzioterapie

Počet voľných pracovných miest:  1

Miesto výkonu práce:

  • Slovensko
    Žilinský kraj
    okres Martin
    Martin
    Hviezdoslavova 62
    03601

Kontaktná osoba:

Základná zložka mzdy (v hrubom): 928 € za mesiac

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť: Sociálne služby

Eurorehab s.r.o. Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na FRO ambulantného typu, poskytovanie rehabilitačnej starostlivosti na základe indikácie lekára.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame prácu v zdravotníckom zariadení s dlhoročnými skúsenosťami, so stabilnými mzdovými a pracovnými podmienkami, v dobrom pracovnom kolektíve.
- pracovná doba od 7.00 hod. do 15.00 hod. mimo  víkendov a sviatkov
- dodatková dovolenka 5 dní
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto zasielajte svoj životopis na e-mailovú adresu eurorehab.tbiliska@gmail.com. Všetky doručené životopisy uchádzačov budú posúdené, na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.08.2022 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, odbor: diplomovaný fyzioterapeut, fyzioterapeut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno,
Pozícia vhodná aj pre občanov z Ukrajiny so vzdelaním v odbore fyzioterapia

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť pri plnení pracovných úloh
- schopnosť samostatne pracovať
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Zdravotnícke zariadenie Eurorehab poskytuje ambulantnú zdravotnú starostlivosť v odboroch FBLR, ortopédia a vnútorné choroby od roku 1996. V súčasnosti má v Bratislave šesť prevádzok zameraných hlavne na rehabilitačnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
Prírodné jódové kúpele Číž

Fyzioterapeut

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vykonávať odborné, liečebné, rehabilitačné výkony na úseku liečebnej telesnej výchovy, fyzikálnej terapie, vodoliečby.

Iné výhody: ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1 008 €/mesiac
Pracovný čas: 7.00 hod. - 15.30 hod., práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet voľných pracovných miest: 2
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Všeobecné požadované znalosti:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore fyzioterapia /Bc/
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore fyzioterapia

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca

Osobnostné predpoklady
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť

Informácie na tel. čísle : 047/5510954, sekretariat@kupeleciz.sk - personálne a mzdové oddelenie.

Zobraziť ukážku prílohy 291498516_1030189587889859_7875305005646383944_n.jpg