Prihlásenie

Kariéra

VFN v Praze príjme

Fyzioterapeuta VOŠ a VŠ přijme Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny VFN v Praze, U Nemocnice 2, 128 08 Praha 2 pro RES a JIP lůžka KARIM. Registrace dle zákona 96/2004 Sb. není podmínkou. Nabízíme možnost dalšího vzdělávání, moderní prostředí, možnost ubytování pro mimopražské a veškeré benefity VFN.
Nástup možný ihned.

V případě zájmu kontaktujte vrchní sestru KARIM: milada.gregorovicova@vfn.cz, tel. 224962262, 724907355.

Spoločnosť Activano

Spoločnosť Activano je rýchlo rastúca, inovatívna a mladá fyzioterapeutická spoločnosť s pobočkami v rôznych regiónoch Nemecka. Pre bližšie informácie o spoločnosti prosím navštívte našu internetovú stránku: www.activano.de
Pre posilnenie nášho tímu fyzioterapeutov na pobočke vo Wuppertali (severozápadné Nemecko) hľadáme:

Fyzioterapeutov (ženy/mužov)

profil uchádzača

  • úspešne zvládnutý výcvik (výučba) fyzioterapeuta/ky (SŠ, VŠ)
  • dobrovoľné: dodatočná kvalifikácia (prax) v manuálnej terapii a lymfodrenáži výhodou
  • vysoká motivácia, flexibilita a pružnosť vítaná
  • preferovaný je profesionálny prístup a osobný prístup k pacientovi
  • aktívny prístup so zodpovedným prístupom k práci
  • uchádzač by mal byť zodpovedný a orientovaný na výsledky a zárobok
  • záľuba v práci, resp. práca by mala byť koníčkom a uchádzača napĺňať
  • dobré medziľudské vzťahy a teamové vlastnosti kandidáta/ky sú výhodou
  • základná alebo pokročilá znalosť nemeckého jazyka
  • kandidát/ka by mal mať snahu na sebe pracovať a učiť sa jazyk

náplň práce

  • profesionálne používanie fyzioterapeutickej diagnostiky, terapie a dokumentácie
  • pooperačná liečba pacientov s klbovými protézami a pacientov po zranení športových úrazoch
  • funkčná monoterapia
  • psychická terapia
  • lymfodrenáž
  • príprava zotavenia pacienta, obnovenie mobility a hybnosti pacienta
  • blízka spolupráca a koordinácia terapií s lekármi

vaša šanca - príležitosť

  • príjemná pracovné prostredie s výborne vybavenými terapeutickými izbami
  • flexibilný pracovný čas
  • pravidelné sústavné vzdelávanie a kurzy
  • odmeňovanie závislé aj od výkonu
  • dlhodobá pracovná pozícia

Zaujal vás tento oznam?
Tešíme sa na vaše žiadosti o prijatie do pracovného pomeru so životopisom v nemeckom jazyku, zahrňujúce najskorší možný termín nástupu – najlepšie mailom na mailovú adresu - wuppertal@activano.de

Soukromá moderní vybavená klinika v Lybii

Soukromá moderní vybavená klinika v Lybii, v hlavním městě Tripolis, hledá lékaře nejlépe v oboru FLBR a 6 fyzioterapeutů.

Nabízíme čistou mzdu 1200 EUR (pro fyzioterapeuty) a 2000 EUR (pro lékaře) za osmihodinovou pracovní dobu a 5 dní v týdnu.

Po zapracování možný platový nárůst, možnost pracovat i více hodin denně a 6. den v týdnu (příplatek 20%).
Hradíme ubytování v blízkosti pracoviště, zpáteční letenku do ČR, odvody daní, nezbytná pojištění a příspěvek na stravu, vyřízení víza a vyřízení víza v Lybii.
Požadujeme: vzdělání v oboru, praxe vítána, vstřícné vystupování vůči klientům, komunikace v anglickém jazyce výhodou, profesionalita, flexibilita a znalost práce na PC.
Kontakt: p. Gheriani, tel. 605/811548, email: gheriani.o@seznam.cz.
Životopis posílejte na mail: jindriska.sobanova@seznam.cz (Mgr. Jindřiška Mlčková)

Ponuka zamestnania s výhodným sociálnym a platovým zabezpečením

Tel: 0905 282 883

Verjená pozvánka

ČESKÁ KATOLICKÁ CHARITA

Domov sv. Kříže Kroměříž
IČO: 00 44 53 55, DIČ: CZ00445355
Koperníkova 1446/3, 767 01 Kroměříž
tel. 571 898 119, e-mail: sr.leona@domov-km.cz

DOMOV SV. KŘÍŽE KROMĚŘÍŽ hledá pracovnici na pozici
FYZIOTERAPEUTKA
Zajišťuje v jednosměnném provozu (pondělí - pátek) rehabilitaci klientů domova pro seniory, provádí diagnostiku klientů a sestavuje fyzioterapeutické plány, vede ošetřovatelský personál v provádění jednoduchých cvičení s klienty, spolupracuje s všeobecnou sestrou, která se věnuje rehabilitačnímu ošetřování.

Pracovní úvazek: celý
Směnnost: pondělí – pátek (8:00 – 16:30 – po domluvě lze upravit)
Pracovní poměr od: 1. 8. 2015 (po domluvě i později)

Požadujeme:

  • vzdělání (VŠ v oboru fyzioterapie)
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • nástupní hrubá mzda 19.000 Kč (cca 690 €)
  • možnost stravování ve službě
  • dobře vybavené pracovní prostředí
  • podpora dalšího vzdělávání

Informace pro zájemce ze Slovenska:
- levné ubytování je v Kroměříži dobře dostupné

Vhodné i pro čerstvé absolventy oboru fyzioterapie.
Přijmeme i absolventku ze Slovenka!
Přihlášky s profesním životopisem a motivačním dopisem posílejte na e-mail: sr.leona@domov-km.cz.
Další informace: Mgr. Leona Martinková, tel. 731 595 962
www.domov-km.cz

Františkovy Lázně a.s.

Akreditované pracoviště v oboru RFM
HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU
FYZIOTERAPEUTA / FYZIOTERAPEUTKU

Požadujeme: vzdělání v oboru fyzioterapie
základní znalost německého jazyka
OČEKÁVÁME: aktivní a vstřícný přístup ke klientům
ochotu se učit novým trendům a léčebným technikám
NABÍZÍME:

  • mzda u fyzioterapeuta s registrací 25 000 Kč
  • mzda u fyzioterapeuta bez registrace 23 000 Kč
  • odborné kurzy hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na vzdělání a podpora při studiu
  • jazykové kurzy – výuka německého a ruského jazyka zdarma
  • výhodné ubytování v centru Františkových Lázních (ubytovna) nebo příspěvek na bydlení ve výši cca 3000 Kč/měsíc po dobu 1 roku
  • další benefity – zvýhodněné stravné, příspěvek na penzijní připojištění, zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně, jazykový příplatek, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance

Nástup do pracovního poměru dle dohody. Své životopisy posílejte mailem na adresu: iveta.sladkova@frantiskovylazne.cz. Bližší informace získáte na telefonním čísle +420 737 281 005.; www. frantiskovylazne.cz

Alwahda Football Academy of Alwahda Football Club Company

Alwahda Football Academy of Alwahda Football Club Company invites qualified applicants to fill the following vacancies:

  • Physiotherapist

Minimum Requirements

Only applicants with the following minimum qualifications will be short listed:

  • Relevant academic qualifications.
  • Obtain of accredited certification from respective authorities.
  • Enjoy physical fitness and sound health.
  • Caring personality and ability to successfully deal with youths.
  • Ability to communicate with clear English language.
  • Knowledge of Arabic is an asset.

Competitive package including annual tickets and health cover for employee and family is paid to the right candidate.

Competent and qualified candidates are invited to send their application to alwahdaacademy@outlook.com